Alchimik - Я чекатиму тебе
|
|
Жанр: Лирика: Любовная     Прочтений: 0 Посещений: 2355 Дата публикации: 4.9.2006
Присвячується Оленці - моїй знайомій незнайомці...
Місяць в’ється над землею,
Ми залишились одні.
Ніч запалює на небі
Перші зоряні вогні.
День з собою забирає
І турботи і печаль,
Він пішов, його немає,
А минулого не жаль.
У думках те дивне слово,
Що забуте назавжди.
Сам обрав я цю дорогу
І мені по ній іти.
Може ключ до таємниці
Я у темряві знайду.
Ти покличеш через вічність,
Ти покличеш – я прийду.
І напевне не згадаєш
Ти мене в примарнім сні,
Не боїться більше льоду,
Той, хто вже горів в вогні.
З темним вітром у обіймах
Я чекатиму тебе
Там, де здійснюються мрії,
Там, де папороть цвіте.
Ваше мнение:
Добавить своё мнение
Обсудить на форуме
2006-09-04 02:29:47 Сергей Лобочев
|
 |
|
от такой поэзии появляется желание выучить украинский, спасибо Вам!
|
2006-09-04 10:24:05 becouse madgahed
|
 |
|
та да. читаєш і не можеш відірватись :)
|
2006-09-04 15:00:07 Голос
|
 |
|
вірш просто пливе, як пісня...дуже гарно! дуже сподобалось!!! І мова чудова!
|
2006-09-04 16:23:52 Хучонок
|
 |
|
чудово!!! дісно ллється, ніби пісня!
|
Украинская Баннерная Сеть
|
Оценка
|
|
Партнеры сайта
|
|
{v_xap_link1}
{v_xap_link2}
Рекомендуем
|
|
{v_xap_link3}
{v_xap_link4}
|