Жанр: Лирика: Стихи, не вошедшие в рубрики Прочтений: 0 Посещений: 1921 Дата публикации: 5.9.2006
буває вийдеш на вулицю...
Дивлюся... годинник – дев’ята година.
Мене ігнорують, проходячи мимо.
Одна за одною з’являються рими…
Чому ж так невесело? Що ж так галімо?
Сиджу і дивлюсь у обличчя ідучим:
Отой ніби круче, ота гарна муча.
Дівчата гарненькі – то місце болюче,
Вони як троянди (красиві й колючі).
І от пляшка пива холодить долоні.
Я напівлежу на зеленім газоні.
А в небі хмаринки ледачі, як соні,
Пливуть ледве-ледве до горизонтів.
Хтось дзвонить…не візьму – набридла мобіла.
А… це ніби мила – набридла і мила.
Ці сварки терпіти нема уже сили.
І чим ти мене колись покорила?
Все, ніби замовкла і знову є спокій,
Такий пофігизм до всього глибокий.
І сонечко гріє мої сальні боки.
Та то тільки трохи – знов рінгтони нокій.
Беру вже: «Що хочеш моя дорогенька?
Що вдягти питаєш? Спідничку сіреньку..!
Все добре кохана… так, ти в мене одненька»,-
Вилизую зада як кішечка-ненька.
Відволікаюсь на автомобілі
На сині, червоні, чорні і білі,
На дивні, страшні, на доволі нехилі.
Тут їх цілі хвилі намотують милі.
Он та, ой яка!!! Хто такі от купляє?
Цікаво і скільки той штрих заробляє?
Та явно уже не все життя збирає…
І чим я собі голову забиваю?
Так, піду додому: набрався інформу,
Пройшовся, подихав повітрям моторним,
Побачив дівчат (їм би знятись у порно).
Напевно що, завтра зроблю це повторно.
Ваше мнение: