Жанр: Проза: Рассказ Прочтений: 0 Посещений: 2902 Дата публикации: 6.9.2006
Я твій Камінь. Лежу край дороги в надії, що ти побачиш мене, забереш відполіруєш, поставиш у дорогоцінну оправу, щоб сіяла перед світом. Але поки що я лежу. Мовчу, бо не маю слів. Дивлюсь, як мимо плине час . Дивно, але мені здається, що це саме мій час, моє майбутнє. І тут, раптом, з’являються слова, я відкриваю рот їх сказати... У мене немає рота, я–Камінь! І мені доводиться лише чекати, що ти побачиш, що підіймеш.
Ой, здається це вже було. От до чого призводить самотність, забувається все, що ти думаєш, що мрієш, на що чекаєш. Ні, я ніколи не забуду, що ти маєш прийти, адже це мій порятунок. Але ж я – Камінь. Невже щось зміниться від того, що я буду лежати у дорогоцінній оправі, відбиваючи промінчики сонця. Навіть маючи гарний зовнішній вигляд, я залишаюся все тим же неповоротким самотнім Камінцем.
Ні!!! Певно можна щось змінити. У казках, зазвичай, це кара злих чаклунів. Вони накладали чари на вродливу дівчину, доки симпатичний принц не покохає її і не поцілує в губи. Але ж якщо вже так трапиться, і він, будучи справжнім мужнім принцом, закоханим у Камінь, і захоче поцілувати мене... У мене немає губ... Я – Камінь. Жах!!! Це замкнуте коло. Цікаво, а хтось бачив незамкнуте коло? Ото б сміху було, коли б коло мало початок і кінець... але ж у мене все одно немає губ. Це не казка, а реальність.
І що ж тепер. Прийдеться, напевно, все життя пролежати Камінцем, навіть не маючи змоги сказати жодного слова, чи поцілувати справжнього принца. Не мати змоги!!!
Рятуйте, я – Камінь! Рятуйте!
Ваше мнение:
Ну камень ты. Камней ведь много. На тебе удивительный узор? Ты переливаешся невероятными оттенками? Невздумайте быть скушной, не вздумайте плакать. И не лежите, под лежачий камень ... сами знаете. Кстате заколдованый принц камнем лежит от вас всего в сотне метров. Вы наверное просто не видите друг друга.
Сподобалось, метафорично. Копіюю в улюблені нотатки.
__А камінь, це до речі не найгірше, що може бути. Камінь він же ж закладає фундамент, в давнину ним точили зброю, відшліфований камінь у вмілих руках кинутий горизонтально може граціозно стрибати по водяній гладіні. Камінь може бути і дорогоцінним, тому хай переймається той хто тебе не помітив, а не ти, можливо йому ти би принесла удачу.
__Погоджусь з попереднім коментарем, під лежачий камінь... можливо, іноді треба взяти ініціативу на себе, і опинитися в тому місці де той принц неодмінно "спіткнеться" об тебе.
tin-soldier@ukr.net