Жанр: Лирика: Экспериментальная поэзия Прочтений: 0 Посещений: 2245 Дата публикации: 22.4.2004
ну абсолютно новий мiй твiр, написаний вчора, тобто 21.4.4. о 2 ночi .. ще має в собi запах гелевої пасти, що ним його писано. тобто за критику тiльки дякуватиму
хочеш кудись подiтися?
як смакує протухлий салат iз морської капусти з ягодами i горiхами особисто менi вiн нагадує смак твоїх уст особисто менi вiн нагадує смак твоїх слiз особисто менi вiн нагадує смак твого [ ]
ЖИВЕШ
все одно ти скоро вийдеш на наступнiй зупинцi вже не встигнеш приснитися в наступному снi цiкаво - а заплатити за проїзд 50 копiйок ти встигнеш? а закомпостувати талон ?
мiсяць в небi золотистим пiджаристим сухарем i ти пiд ним висвiчуєш лисим черепом на небi лiтери власного iменi вийшла-таки на волю переддощу вийшла-таки щоб злякати своєю присутнiстю самотнiх пташок - кожну на своєму деревi щоб знялися у зграю i передчасно полетiли у вирiй
ЧИ НЕ ЖИВЕШ
лежиш долiлиць у травi подiбна до порiзаного на шмаття скiнами китайця чи iранця подiбна до вкуреного вщерть хлопаки що вдивляється в пекло подiбна до мене коли менi кепсько i я прагну донизу - заритися в землю i заспокоїтися
навiщо ти так!? - холодно ж! застудишся i захворiєш. помреш. (що я тодi робитиму?) скоро ж дощ i трава спрагла його прохолоди ти ж не можеш стати травою тут i зараз !!
прокричи вголос ..
i тебе почує зелений паркан по iнший бiк позапростiрної вулицi заснiженої мокрої вiд дощу розжареної пiд сонцем кривавої вiд опалого листя i тебе почує недобудований будинок в якому хтось ночував минулої ночi i залишив свої картоннi коробки щоб там змiг ночувати ще хтось цiєї то будеш не ти - правда ж ?!!
як смакує холодне пиво з попсовими дурними сухариками в пакетику якi невiдомо навiщо купувати бо наїдку з них нiякого морального кайфу тим паче але чогось вони теж коштують особисто менi воно нагадує [ ]
день коли ми випадково зустрiлися нiч коли ми випадково зустрiлися збiглися у часi i з цього почав народжуватися свiт
хлопчик надривно блює з сьомого поверху i на його щоцi свiжий порiз мабуть скрутно було при вiдкриваннi балконних дверей i його пiдборiддя червоне вiд кровi i блювотини-колись-червоного-вина йому мабуть боляче
ти спiвчутливо заглядаєш у вiчi всмiхаєшся доброю материнською усмiшкою вiн здивовано посилає тебе на .!.
i ти спокiйно продовжуєш iти в заданому напрямку проминаючи новi i новi багатоповерхiвки квартали житловi масиви а може й цiлi мiста ти йдеш щоб не спати цiєї ночi (в недобудованому будинку) ти йдеш мабуть до мене хоча думаєш що йдеш до Бога
зовсiм вже поодинокi авта рiжуть натроє мокрий асфальт i їдуть собi геть зберiгаючинiчний спокiй шоферiв за кермом пiд одноманiтний шансон i цiлуючи фарами мряку в якiй розмок i розчинився мiсяць
ЙДЕШ
як смакує червоне вино як смакує сухар мiсяця розмочений в червоному винi пiсний сухар мiсяця розмочений в гарному церковному червоному винi нiчної мряки зовсiм не так як дурний попсовий сухарик в пивi
хлопчик перехилився через перила балкону i дивиться соловiлими очима мовчки тобi у спину вiн вже послав тебе на .!. i цiлком задоволений цим тiльки спльовує вниз з висоти сьомого поверху i витирає з обличчя кров i вино (кров-як-вино)
особисто менi вони нагадують червону крашанку що стрiмко падає вниз з висоти сьомого поверху i розбивається в бiлу жовту i червону блювотину так колись розiб'ється свiт хлопчика впавши вниз з висоти сьомого поверха
не хочеш ловити далi маршрутки бо (точно!) немає грошей а канючити шари у кондуктора - остання справа тому мусиш спиною ловити погляд
я чув що голений череп жiнки найлiпше пiдкреслює її сексуальнiсть я чув що голений череп по-особливому видiляє брови вiї i звiсно ж вуха акцентує увагу на витонченостi рис обличчя
ти теж це чула ?
а зараз ти мене чуєш ?
синенькi такi i теж дуже одинокi телефоннi апарати з надзвичайно зручною функцiєю показу скiльки ще лишилося хвилин перехоплюють твiй впертий погляд що не хоче нiяк перехоплюватись може кинеш ламатися i зателефонуєш ? може я чекаю ? чи про це ти не подумала..
коли брала з собою в дорогу телефонну картку i клала її до задньої кишенi джiнсiв коли брала з собою плеєра i з десяток дискiв з саундтреками до 1 частини lysoji spiva4ky коли брала з собою думку що навiщо виходити з такої теплої затишної квартири в нiч коли не брала з собою парасольки сподiваючись на зливу
щоб застудитися померти i щоб потiм я думав який же я гад а далi плакав ночами в просяклу нашим потом подушку як за втратою вiри в Бога
ЧИ НЕ ЙДЕШ
стоїш i дивишся-таки нарештi на автомат iгноруючи нав'язливий спогад про того хлопчика невже птахи повернулися з вирiю i принесли з собою на крилах твою совiсть ?
як смакує сiль на губах ?
от ти набираєш мiй номер
як смакує прощання i прощення ?
якщо хочеш кудись подiтися - ти вже зовсiм мокра тремтиш ти ж не серйозно щодо застудитися i померти ? - ти знаєш куди
прокричи вголос.. як смакує дощ.. (ти теж це чула?)
нє,ну це атас... вперше таке тут читаю... так i далi
2004-04-22 15:51:42Серый Волк
Не люблю такий стиль, але читати можна.
Дуже змiстовний вiрш, але рими хочеться...
2004-04-23 15:44:24Nachtigall
дякую що оцiнили. далi буде, думаю. в т.ч. i рими будуть :)
2004-04-27 15:07:32Richard
Мабуть легше було б сприймати, якщо б це все було написано у прозi... А так виходть, що чекаеш рими, чекаеш, а її нема... Змiст є, але вiн iнколи дуже сумнiвний...
2004-04-28 16:17:23DogmaМасяня
Хе, хлопцi, а це вельми цiкавий автор, принаймi за рiк на Лiбрi я не часто таке бачила :-)
2004-04-29 22:00:21Серий Волк
"Бiлий вiрш" в тебе виходить непогано.
їПиши, а ми почитаємо. :)
2004-04-30 12:57:10Nachtigall
та не бiлий вiн!! : ) в ньму ритму немає
2004-04-30 14:24:52Richard
2Nachtigall щодо змiсту, смислу, вiрша то вiн не здається занадто глибоким, вiн просто суперечливий, для мене... Щодо останнiх вiршiв, то шлях прогрессу завжди тернистий, бажаю успiху!