Серый Волк - Нещасливе кохання бiйця сумо
Жанр: Лирика: Юмористическая поэзия Прочтений: 0 Посещений: 2820 Дата публикации: 3.5.2004Ну, ось...
(Багато помилок!)
Сидить i плаче сумоїст.
У боротьби вiн втратив хист.
Тримав у пам'ятi лице,
Яке любив понад усе.
Хотiв вiн дiвчину любити,
Але боявся задавити,
Те тiло, що любив вiн нiжно,
Немов ромашку бiлоснiжну.
Любив її вiн до нестями.
Хотiв обнять її руками.
Хотiв прижать до свого тiла,
Але те тiло не худiло.
Тому до неї не пiдходив.
Розмови з нею не заводив.
В боях вiн участi не брав.
В коханнi бiлий стяг пiдняв.
Але колись - одної днини,
Прийшов вiн мовчки до дiвчини,
Обняв кохану - бо любив
I так бiдненьку задавив...
Сидить i плаче сумоїст...
Ваше мнение:
Добавить своё мнение
Обсудить на форуме
2004-05-04 23:37:27 Сталкер
Супер! Нет, честное слово.
Если позволите, то один вопрос или замечание или ... ну, сам не знаю что. Чисто в стилистическом плане нельзя ли было поиграться с созвучием "сумує сумоїст"? Извините, если этот вопрос как-то заденет Вашу авторскую свободу.
Вцелом, повторюсь, действительно здорово.
2004-05-11 16:01:18 Dogma
:-))))))
2004-06-17 22:40:32 Captain GeMo
Классно, Серый! Но, действительно, орфография! Ладно, это не беда. Стихи - супер!
2004-12-11 13:23:40 Галя
очень просто и оригинально.классно
2005-05-02 14:38:29 Юс
Садистский стишок!! :))) Но мне нравиться!)))
2005-05-08 22:07:46 Web-girl
"добрый- предобрый" стих, зато сколько иронии:)
2006-11-21 12:01:25 Анна Світальська
З циклу: треба меньше їсти, щоб міг кохати :-) цікаво
Украинская Баннерная Сеть
Оценка
Партнеры сайта
{v_xap_link1}
{v_xap_link2}
Рекомендуем
{v_xap_link3}
{v_xap_link4}