А менi подобається. Я от, наприклад, майже нiколи не писав вiршiв, бо не хотiв обмежувати себе римами. А такi вiршi, як цей та попереднiй, доводять менi, що в мене просто не вистачало(є) фантазiї, чи чогось ще (в принципi з автором можна погодитися, щодо вельми посереднiх рим, але лише в цих творах). Я маю на увазi те, що передача вiдчуттiв чи думок далеко не завжди спiвпадає за набором вербальних засобiв з передачею подiй. У лiтературi можна все, головне, щоб автор вiрив у те, про що вiн пише. Це, доречi не я сказав. Сонет про водiя - дуже не поганий, як на мене, варiант лiтературної боротьби з сучаснiстю.
2004-06-05 00:16:27Серый Волк
Всi правi, але потроху.
Автор пише те, що вiн хоче, але чого ж вiн хоче? Оце для мене питання.
Вiрш читати можна - це добре.
2004-06-14 17:19:11Dogma
А ось не хочеш пройнятися проблемою, що на банерi тут внизу сторiнки...?
Вiрш сподобався, але в мене особиста на водiїв останьго часу алергiя.... Живу в центрi, нема де ногою ступити...Навiть на вiрш наїжачилася....
Нi, ти повинен у Львовi жити! В Києвi брукiвки майже не залишилося....
2004-06-24 15:27:40Nachtigall
у львовi не можу - в мене до нього особистi рахунки. але пiднакоплю грошикiв - побудую хату в Карпатах зi всiма зручностями i оселюся там з дружиною.
бо карпати просто обожнюю. навiть бiльше швейцарських альп!!!