| Жанр |
Название |
Описание |
Автор |
Дата занесения |
| Лирика |
Сомнительно |
|
мося |
26.10.2005 |
| Лирика |
Поток сознания |
|
мося |
7.11.2004 |
| Лирика |
ИЗВИНИ! |
Тот, кому посвящается - поймет... |
мося |
23.3.2004 |
| Лирика |
Припинiть |
... |
мося |
19.3.2004 |
| Лирика |
Бiль |
... |
мося |
17.3.2004 |
| Лирика |
Чтобы был любимый рядом... |
Ну а больше ничего не надо?.. |
мося |
17.3.2004 |
| Лирика |
Слова |
когда не остается нужных слов... |
мося |
15.3.2004 |
| Лирика |
Понад землею... |
Кожен зрозумiє це по-своєму, а дехто i зовсiм не зрозумiє.., але менi байдуже, тому що я не на землi :)) |
мося |
6.3.2004 |
| Лирика |
Жiнка |
Такий собi iдеал жiнки... |
мося |
6.3.2004 |
| Лирика |
... |
Озирнiться навколо... Що ви бачите?.. розпуста, брехня, фальш, грубiсть, жорстокiсть, нерозумiння... все це вбиває, невiльно опускаються руки, але так нiчого не вирiшиш? Тому я пiдiймаю голову вгору... i що я бачу? - Сонце... i в мене з'являється надiя... |
мося |
6.3.2004 |
| Лирика |
Легко и трудно |
... |
мося |
15.2.2004 |
| Лирика |
Засыпать и просыпаться |
Все будет... |
мося |
9.2.2004 |
| Лирика |
Навiщо жах? |
... |
мося |
4.2.2004 |
| Лирика |
На iвана Купала |
Так вже хочеться лiта...
Хто хоч раз був на цьому святi мене зрозумiє.
Незабутнє враження... |
мося |
25.1.2004 |
| Лирика |
Гладiатори |
Ми тi, що йдуть на смерть.... |
мося |
13.1.2004 |
| Лирика |
ГРiХ |
Не народись красивою, а народись щасливою... |
мося |
8.1.2004 |
| Лирика |
Люблю, щоб любов не згасала |
читай по першим буквам...
i взагалi - читай |
мося |
5.1.2004 |
| Лирика |
Кожен, хто прагне влади! |
объясню о чем тут речь: хотелось написать об эго... Многие пытаются затоптать человека, чтобы быть, как им кажется выше него, потешить свое самолюбие за счет других, везде только и слышно - Я, Я, Я... Но это же "я"- ведет нас в бездну... Эго- страшная вещь, главное зло, живущее в нас самих |
мося |
25.12.2003 |
| Лирика |
Хвиля |
Як не втопитися у цьому безмежному океанi? |
мося |
22.12.2003 |
| Лирика |
*** |
я у вiдчаї... |
мося |
19.12.2003 |
| Лирика |
На сьомому небi |
Що може бути кращим за небо... |
мося |
16.12.2003 |
| Лирика |
Набридло |
Так буває |
мося |
15.12.2003 |
| Лирика |
Вот такая награда |
Так мне и надо |
мося |
15.12.2003 |
| Лирика |
Невже ти повiриш??? |
цим усе сказано |
мося |
12.12.2003 |
| Лирика |
А час летить... |
Не озирайтесь |
мося |
11.12.2003 |
| Лирика |
Межа терпiнню |
Еле нашла этот стишок в конце тетради по Спец. разделам математики |
мося |
11.12.2003 |
| Лирика |
Каюсь |
... |
мося |
10.12.2003 |
| Лирика |
На двоих одна |
Истина уж точно не в вине |
мося |
10.12.2003 |
| Лирика |
*** |
Не сдавайтесь |
мося |
9.12.2003 |
| Лирика |
Тiкаю у поезiю |
Моя вiдрада |
мося |
9.12.2003 |
| Лирика |
Квiтка |
Щоб усi потвори знали |
мося |
6.12.2003 |
| Лирика |
Заховай мене |
Спасибо природе-матушке, кто же, если не она |
мося |
6.12.2003 |
| Лирика |
Чума всiх вiкiв |
пiсля репресiй |
мося |
5.12.2003 |
| Лирика |
Постраждала... |
Любов... |
мося |
5.12.2003 |
| Лирика |
На краю прiрви |
для всiх, кому допоможе |
мося |
5.12.2003 |