Драго - ------------------
|
|
Жанр: Лирика: Стихи, не вошедшие в рубрики     Прочтений: 0 Посещений: 2207 Дата публикации: 11.11.2006
Нема весни, є сонце у бокалі,
І темний день, закутаний у тінь,
Є осінь, вбрана у шовкові шалі
Із страхів зовсім інших поколінь.
Нема тепла, є тільки мокре листя,
І спів моторів, що мені як рев,
Злітаються так швидко і так близько
Метелики – прикраси королев.
Так темно стало - я боюсь заснути.
І сонце вже в бокалі п’є вино,
Весна далеко, слухаєш - не чути…
Я п’яний і мені вже все одно.
Ваше мнение:
Добавить своё мнение
Обсудить на форуме
2006-11-12 10:39:39 Хучонок
|
 |
|
сумно так... але неаписано - просто прекрасно!
|
Украинская Баннерная Сеть
|
Оценка
|
|
Партнеры сайта
|
|
{v_xap_link1}
{v_xap_link2}
Рекомендуем
|
|
{v_xap_link3}
{v_xap_link4}
|