Отличный стих. И читается очень хорошо и задел меня чем-то до глубины души. Особенно строчки: "І про природі ми усі солдати, а я чомусь учусь на лихваря". Да и всё остальное просто супер.
2006-12-23 12:54:52сумирэ
просто замечательно.
2006-12-26 13:17:08А може я тупий?
Кэша, соррі, но по-моєму не без протупа. 2й абзац по тематиці не вписується, і "прохач" тоже наче раді рифми.
2006-12-26 17:26:45Драго
Все вписується, бо міняти я вже не буду))) а "прохач" зовсім не просто для рими. Як ми говоримо з Богом? - найчастіше просимо його про щось. От і я так само, так що все є як є )