2007-05-09 13:16:45 Читач
|
 |
|
Правда, правда! Я вже чотирьом друзям вірш переслав. І вам усім раджу зробити те саме
|
2007-05-09 13:19:02 4ever
|
 |
|
Этот Ost_77(Олексій С.) попал в точку!!! Наши ветераны живут хуже немцев, 40 миллионов людей на войне погибло, а нас заставляют праздновать!!!
|
2007-05-09 13:34:52 Marsianka
|
 |
Скажіть мені, будь-ласка, чого варта ця правда? Що вона змінить? АНІЧОГІСІНЬКО! Ні, я не песиміст, я реаліст. про те, що німці краще живуть, про те, що пенсій не вистачає, до цього думаєте ніхто більше не докумекав? Нормально мислячі люди знають, ЩО ми святкуємо. інші - просто не задумуються, бо їм ота правда до одного місця.
Ваше бажання зробити мрафон - можу лише похвалити. але так голосно - МАРАФОН ІСТОРИЧНОЇ ПРАВДИ... для чого? Або Вам небагато років, або... Ви просто дуже наївний, вибачте.
У втеранів залишилось одне єдине свято, і давайте його - в тартарари... Це нічого не дасть! (тавтологія?)
А сам вірш - сильний, в принципі сподобався.
|
2007-05-09 13:54:06 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
Вибачте, але ПРАВДА потрібна дітям і онукам - НАШИМ дітям і онукам. Вони мають розуміти, ЩО сталося, щоб не дивитися на своїх пращурів, як на ідіотів, і не повторювати їхніх помилок.
Правда часом буває неприємною - але від того вона не перестає бути безцінною.
|
2007-05-09 14:53:41 Dogma, магистр Либрианской Инквизиции
|
 |
Вже не дивує, як на Пасху
Обов'язково сотонюга
Спаплюжить свято, - це ж бо, власне,
Йому на втіху ця наруга.
Але, ТАКИЙ невіглас виє...
Чи в нього рідних не зосталось?
Чи мати, вибачте, повія,
Та хлопцем зовсім не займалась?
Багнюку кидає у вічі
Стражденим, тим, хто залишився,
Хто з з кулеметом на узбіччі
За ненароджених молився,
Покинутий напризволяще,
І владою і комісаром...
...А народилося-пропаще,
Та кволе розумом "писАло"
Поволі запанує тиша...
Хай сором тебе не полишить!
Наприкінці від себе трішки
Додам, з реалій а не з книжки:
НЕ ВИБАЧУ, БО ТІ СОЛДАТИ
НА СТІНАХ НЕ ПИСАЛИ МАТОМ!
...ЩЕ ІХ ЗАСТАЛА! НА КОЛІНА,
СТАВАЙ...НАРУГА УКРАЇНИ!
|
2007-05-09 15:46:48 Лунатик
|
 |
Цитата из explan.ru/archive/2001/18-19/s1.htm
Надписи на колоннах были незамысловаты, но полны глубокого эмоционального смысла: "Гитлер капут!", "Смерть фашизму!", "Да здравствует мир!", "Мы пришли с берегов Волги", "А мы из Москвы". Были и просто фамилии -- русские, казахские, украинские, белорусские, грузинские, узбекские и многие, многие другие. Все это были автографы нашей Великой Победы.
|
2007-05-09 16:01:59 Dogma
|
 |
Автор судит по своему уровню, ИМХО.
Кстати эти надписи оставили после реконструкции Рейхстага, бережно поместив под стекло. Сами немцы.
Еще. У меня в друзьях - остарбайтеры, для которых 9 мая- свято. Года нет, как умер старенький отчим, пропаший во фронтовую мясорубку 17-летним парнишкой.
За их честь - я в ответе.
|
2007-05-09 20:07:50 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
Для Dogma
1. Я не звертатиму уваги на помилки й недолугі рими Вашого віршування -і так є про що сказати.
2. Ви пишете:
НЕ ВИБАЧУ, БО ТІ СОЛДАТИ
НА СТІНАХ НЕ ПИСАЛИ МАТОМ!
БРЕХНЯ!!! Вони писали МАТОМ! Вчіть історію або побувайте в Рейхстазі й самі побачите.
3. Ви пишете:
Але, ТАКИЙ невіглас виє...
Чи в нього рідних не зосталось?
Чи мати, вибачте, повія,
Та хлопцем зовсім не займалась?
Я вважаю себе вищим від подібних примітивних образ.
4. Ви пишете:
Йому на втіху ця наруга.
Мені на втіху не наруга, а ПРАВДА, якої Ви, на жаль, не розумієте.
5. Ви пишете:
НА КОЛІНА,
СТАВАЙ...НАРУГА УКРАЇНИ!
На коліна я можу стати лише перед Богом, Україною й коханою людиною, але не перед таким невігласом, як ВИ.
|
2007-05-09 21:48:12 Лунатик
|
 |
Не было там мата - люди были куда культурнее, чем сейчас. Можешь, будешь таким добрым, что дашь ссылку на фотографию, где сфотографирована стена рейхстага, покрытая матами?
Товарищ, учите историю - если бы наши солдаты не спасли Украину от фашистов, то сейчас бы украинцы были бы разве что в Сибири, а в Украине жили бы немцы.
И подумайте, сколько наций пошло бы вслед за евреями.
Твоя ПРАВДА - это сплошная ложь.
|
2007-05-09 22:26:34 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
Лунатику
НАШІ солдати з ОУН-УПА, на жаль, не змогли врятувати Україну від москалів, а опинилися в Сибіру.
ВАШІ солдати радянської (читай - москальської) армії просто допомогли Сталіну зберегти імперію.
Стосовно євреїв - Сталін в СРСР почав переслідувати їх раніше, ніж Гітлер у Німеччині.
До речі, саме москалі, а не німці влаштували голодомор 1932-33 рр.
Ви пишете:
сейчас бы украинцы были бы разве что в Сибири, а в Украине жили бы немцы.
Даруйте, але після перемоги москалів в Україні живуть саме вони, а Сибір устелений українськими кістками.
Учіть історію, не лінуйтеся. Історія всьому навчить - треба тільки вміти вчитися.
|
2007-05-09 22:49:58 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
Вмявляється, що саме ВАША правда - чистісінька БРЕХНЯ або просто невігластво. Не вірите - читайте:
sultanov.azeriland.com/impery/impery_1/page_02.html
"Мой отец расписал матом Гитлера на стенах рейхстага"
www.infrance.ru/forum/showthread.php?t=7409&page=2
"На стенах рейхстага советские солдаты в мае 45-го года оставили надписи. Многие из них - самый настоящий мат."
www.nm.md/daily/article/2002/06/14/0308.html
|
2007-05-09 22:51:30 MAX
|
 |
|
Чего вы гоните на автора? Он абсолютно прав!
|
2007-05-09 22:54:00 Главный Буржуин
|
 |
|
Неа... Неправ. :-)
|
2007-05-09 23:04:47 Дубровский
|
 |
Сколько у нас новых лиц вдруг в комментах появилось...
Ну и мерзость тут завелась, нового типа, точно наш "!любимый" черносотенец Ляляев создал себе пару!
Посответовал бы этим спамерам посидеть на баланде и поразминировать все оставшися со времен ВОВ снаряды. А еще лучше не полениться прибрать братские могилы и отдать гонорар за это гадство малоимущим старушкам.
Слишком заметно, что они хотят выставить украинцев недолюдьми. Что, Эстонии мало, да? Сейчас тут провокациями занимаемся?
|
2007-05-09 23:09:13 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
|
Це не провокація, це ПРАВДА, а ПРАВДА може бути всякою - в тому числі провокативною. Від цього вона не перестає бути ПРАВДОЮ, пане Дубровський.
|
2007-05-09 23:10:51 Лунатик
|
 |
Я просил фотки, а не всякие тексты, которые неизвестно кто писал. В сети можно найти все что душе угодно, любую идею по душе.
Так что нет фоток - нет фактов.
Что касается немцев и русских на Украине, то мне кажется, что вы меня не поняли. Есть бесконечно большая разница между 100% немецким населением и 17% русских. Тем более, что большая часть Украины входит в состав России больше 300 лет, неудивительно, что украинцев в России немало, и наоборот - русских на Украине.
Что касается Сибири, то там не только украинцы - там русских намного больше. Когда орали целину, то посылали добровольцев, и со всех стран. Когда проводились репрессии, то били всех: и украинцев, и эстонцев, и казахов, и россиян.
Потому считаю ваши аргументы несостоятельными - это подмена понятий.
|
2007-05-09 23:11:05 Нація
|
 |
|
Я цілком підтримую автора. Укрїна в обличчі ОУН-УПА програла Другу світову, тому тут нема чого святкувати.
|
2007-05-09 23:11:33 Главный Буржуин
|
 |
Нее, Алексий Семьдесят Седьмой...
ПРАВДА - это газета такая была.
А сие - провокация. :-P
|
2007-05-09 23:16:57 Дубровский
|
 |
Ого-продолжает ники менять, со скоростью звука!
Морда, не смей прикрываться ОУН-УПА, они б тебе доходчиво пояснили почему фашизм был не слаще коммунизма!
|
2007-05-09 23:18:11 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
|
Я нікого не провокую - я викладаю історичні факти. Кому вони не подобаються - його проблеми. Мислячі люди мене розуміють і підтримують.
|
2007-05-09 23:23:16 Главный Буржуин II
|
 |
|
Ну иссесна - един в 77 лицах. так приятно "быть поддерываемым умными человеками"... :-)
|
2007-05-09 23:26:10 Лунатик
|
 |
Автор отказался от дискуссии и начал создавать армию клонов, чем признал свое поражение.
Скучно... а я только-только разогрелся.
|
2007-05-09 23:28:54 Дубровский
|
 |
Понимают тя, 77-ликий! Ох как понимают! Особенно мне, на твое несчастье, еще в 80 ых дружившему с диссидентами и помнящему львовский "пятачок" ,хорошо видно что ты за птица!
Убирай ко с сайта свои гаденькие лапки и научись не судить о ветеранах по отдельным уродам, хоть это и модно.
|
2007-05-10 09:18:53 Оль Ма
|
 |
Мдя... Мдя...
А у меня дед и за битву под Сталинградом, и за битву за Киев медали имел. Так что же я его память чтить не должна? За то, что он моего отца защищал, и жену свою, которую, между прочим, расстреляли немцы в 43.
Мне есть, что праздновать!!!!!
А если с Вами соглашусь, то предам своих же. Упаси Бог.
|
2007-05-10 13:31:59 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
1. Я знову ж таки не буду відповідати на образи. Вони лише демонструють примітивність вашого мислення.
2. Мої прадіди теж воювали на війні, і я бережу память про них. Справа в іншому - сьогодні 9 травня намагаються зробити загальнодержавним святом, у той час як Україна цю війну програла.
3. Я не вважаю святом смерть 40 мільйонів невинних людей. Німці були тмкими ж людьми, як і наші пращури, і нема чого радіти, коли вбивають людей. Коли вбивають невинних людей - це трагедія, а не свято.
4. Якщо я погоджуся з вами і буду святкувати так звану перемогу, тобто перемогу Сталіна над Гітлером і поразку ОУН-УПА, я зраджу память мільйонів українців, замордованих москалями.
5. Стосовно мислячих людей - вони дійсно мене підтримують, але їх, як завжди, дуже мало.
6. Лунатику
Я не відмовився (як бачите) від дискусії - просто я хочу, щоб вона була чесною. А неможливо вести чесну дискусію з нечесними людьми.
7. Для Оль Ма
Ви можете спокійно шанувати память ваших пращурів, але ви не усвідомлюєте, що вони поклали своє життя не стільки за власну родину, скільки за Сталіна і його режим.
8. Просвітіться й почитайте:
Левко Лукяненко, "Маршал Жуков і українці у Другій Світовій Війні"
Виктор Суворов (Резун), "Последняя республика"
|
2007-05-10 13:59:41 Неземная
|
 |
замени слово праздник, на слово память и ты получишь смысл этого. мы чтим, а не празднуем что все они погибли
с уважением
|
2007-05-10 16:07:56 Dogma
|
 |
2Неземная: это спамер, бессмысленно к нему обращаться.
Цель - вовсе не донести инфу (которую и так все знают- ничего нового я там не увидела) а достать, и создать впечатление, что его поддерживает много людей (сам себя комментит)
|
2007-05-10 17:05:54 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
Для Dogma
Якщо ти нічого там нового не побачила - значить, ти не читала вірша або не розумієш української мови.
Якщо ти знаєш все про Другу світову, але святкуєш 9 травня - значить, ти не вмієш думати.
Якщо ти знаєш все про Другу світову й умієш думати, але все одно святкуєш, тоді твоя поведінка... як би це сказати... нелогічна, мяко кажучи.
|
2007-05-10 17:08:45 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
Для Неземная
Ви мене неправильно зрозуміли. Я якраз не вважаю 9 травня святом, а мене змушують його святкувати.
Насправді ж війна мала б бути величезним уроком для майбутніх поколінь, а не лише памяттю.
|
2007-05-10 17:12:29 Unbreakable
|
 |
Многоликий, не гоните волну. :-)))
Всем про вас всё понятно, можете не напрягатся.
|
2007-05-10 17:13:33 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
Для всіх критикантів
Прошу звернути увагу, що ніхто з вас не знайшов жодного аргументу проти фактів, наведених у вірші. Самі лише образи й загальні фрази. Критика побудована в основному на домислах, на тезах, яких я не стверджував.
Хочете культурної дискусії - візьміть конкретну цитату з вірша й поясніть, чому ви не згодні з нею. Я завжди готовий захищати свої погляди, бо вони щирі. Це, принаймні, цивілізованіше, ніж наклепи й образи.
|
2007-05-10 17:16:57 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
Для Unbreakable
Дуже радий, що Вам про мене все ясно. Я був би просто щасливий, якби Вам усе було ясно ще й про Другу світову.
До речі, заради правди й напружитися не шкода.
|
2007-05-10 17:17:34 Dogma
|
 |
И сколько их под этим аккаунтом висит?
Тот, кто мне сейчас отвечал- не видел, что я вчера на украинском постила.
Хммм...
Негодяи этакие, это все уже штучками парти регионов попахивает!
Какая наглая ложь - "змушують святкувати"
На кого расчитывают?
Тфу.
|
2007-05-10 17:22:14 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
Для Dogma
Ти б не могла висловлювати свої думки якось зрозуміліше - а то неясно, при чому тут регіони.
Я, до речі, просив конкретних аргументів проти конкретних рядків вірша, а не незрозумілих загальгих фраз.
|
2007-05-10 17:23:18 Unbreakable
|
 |
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Я був би просто щасливий, якби Вам усе було ясно ще й про Другу світову.
До речі, заради правди й напружитися не шкода.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
...
Вот вы гляжу и напряглись... Ради Истины... :-D
досихпор тужитесь.
Тока Истина у вас какаято подозрительно коричневая выходит и дурно попахивает - вы ни с чем её не перепутали?
|
2007-05-10 17:30:01 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
Для Unbreakable
"До сих пор" пишеться окремо.
Істина Вам може не подобатися, вона може виглядати як завгодно, хіба від цього вона перестає бути істиною?
Сформулюйте, будь ласка, конкретні аргументи проти конкретних тез, інакше дискусія буде безпредметною.
У вас є час, оскільки я буду зайнятий кілька годин.
Чекаю.
|
2007-05-10 17:40:00 Unbreakable
|
 |
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
"До сих пор" пишеться окремо.
Істина Вам може не подобатися, вона може виглядати як завгодно, хіба від цього вона перестає бути істиною?
Сформулюйте, будь ласка, конкретні аргументи проти конкретних тез, інакше дискусія буде безпредметною.
У вас є час, оскільки я буду зайнятий кілька годин.
Чекаю.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
...
Тужся родной тужся. Это комменты а не дискуссия. Тужся. Авось ещё одну "истину" родиш.
|
2007-05-10 19:27:38 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
Я не тужуся - мені не так уже й важко викладати історичні факти в логічній послідовності. От тільки важко зробити це так, щоб ви їх зрозуміли, особливо, якщо ви цього не хочете.
Якщо це не дискусія, а лише коменти, то коментуйте, будь ласка, сам вірш: форму, зміст і т.д.
Все ще чекаю на обгрунтовані аргументи. Щось їх не видно. Мабуть, просто немає.
|
2007-05-10 19:45:12 Лунатик
|
 |
Автор, я предлагаю вам аргументы, а вы называете их общими словами и домыслами, сетуете, какой же мир непонимающий... а вообще несколько человек под одним аккаутном - это ново, ново. Раньше был один, но за пятерых-шестерых.
Товарищ, а вы случаем не из тоталитарной секты? Простые люди столько раз слово "истина" не повторяют...
|
2007-05-10 20:35:24 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
На жаль, нема аргументів ні стосовно НКВД, ні щодо євреїв, ні щодо методів війни, ні про Сталіна і т.д. Був ли ше аргумент про мати на Рейхстазі, але й той слабенький.
Стосовно слова "істини" - так я і намагаюся донести її до людей.
Хто б що не говорив, "І все ж таки вона вертиться."
|
2007-05-10 20:50:26 Хучонок
|
 |
ми святкуємо не смерть, а життя. життя і свободу, що є зараз у вас. і ви можете писати ваші вірші ціною тих мільйонів, що ви зневажаєте.
ви наполягаєте на власній освіченності, але не здається вам, що ваша думка також занадто взька і однобока? чи не було помилок в ОУН-УПА? і хіба зараз тим же ветеранам живеться краще, ніж в СРСР?
імхо, саме через таких людей, як ви, що не бачать нікого крім себе, що не знають компромісів, і є в Україні постійне пртистояння "заходу" і "сходу"
|
2007-05-10 20:54:54 Dogma
|
 |
Спамом истину не донесешь.
Прям сектант!
Мое мнение про твои методы- что на уме у тебя совсем не истина.
Просто нашел место, котрое модерируется не каждый день.
|
2007-05-10 20:57:02 Dogma
|
 |
Браво, Хучонок!
|
2007-05-10 21:33:50 Remuna Luter
|
 |
Цілком і повністю згодна з думкою автора. Святкування дня перемоги прийшло від дідів і прадідів. Для них це справді було святом. Бо це було святом для Радянського Союзу. А ще я вважаю, що людям просто втовкли (саме втовкли) в голови, що День Перемоги - це свято. І все. І з тих пір, коли він був святом, так всятом і дійшов до нас.
Частково я згодна з думкою Марсіанки. Це справді єдине свято для ветеранів. Для них ця перемога є чимось більшим, ніж звичайна перемога у війні. Бо це їхня перемога, завойована їхнім потом і кров'ю. І саме в цей день ми можемо їх підтримати і привітати з їхньою перемогою. Звісно нинішню ситуацію у країні і в світі ми змінити не можемо, але хоч чимось ми зможемо підтримати ветеранів.
А ще ми повинні вшанувати пам'ять померлих у цій війні. Оце вже наш моральний обов'язок.
А ще я хочу сказати, що це зараз ми всі такі розумні, бо є ще свідки війни і перемоги. Через кілька років для нас це стане просто традицією - вшанувати пам'ять предків. Через кілька десятків років ми будемо лише згадувати, що була така війна і що 9 травня вона закінчилася перемогою Радянськго Союзу. А через століття - два ніхто вже не буде і знати нічого про Велику вітчизняну війну. Діти вже не будуть знати заради чого вона була і що таке 9 травня. Так само як і Першу світову цю війну забудуть. Так само як зараз забули про війну 1812 року.
|
2007-05-10 22:41:19 Dogma
|
 |
Спам крепчает, как я посмотрю!
Некрасиво привлекать всех родных и знакомых (видно же что этот человек впервые на сайт попал!) к негодящему делу.
Хотите свои идеи толкать -полно есть форумов где можно открыть топик.
Вы большие "знатоки" истории как я погляжу, ко всему прочему.
Суворов писал и о том, что день Победы начали праздновать очень нескоро -где то уже в шестидесятые годы. Его не "вталкаивали" людям в головы.
И если не хватает понимания, что ваши предки сражались ЗА СВОИХ близких, а Сталина и коммунизм сейчас прославляет проплаченная Симонено массовка, а вовсе не хлебнувшие горя ветераны - потрудитесь не позорить остальных украинцев.
Правду говорил мой прятель- пока будет насаждаться версия "Ще не вмерла Україна"-ничего путного из страны не выйдет.
Или вас носами натыкать, что образ "стогнучої неньки" - вечного неудачника- залог, что государство не состоится? А? Будем продолжать считать поражения? Или все таки займемся делом? - перстанем спамить?
|
2007-05-10 22:42:00 Критик
|
 |
|
Я тоже поддерживаю автора и считаю, что все критики просто невнимательно читали стих или неправльно поняли его. Когда гибнут люди - єто не повод для праздника. Пусть живёт мир!
|
2007-05-10 22:47:16 Steel Dragon
|
 |
Догма, да им чем хуже, тем лучше. Бьют на жалость, на сострадание, отрицают прошлое. Как же вы, ребята, похожи на Министерство Правды из очень хорошей книги Джорджа Оурэлла "1984"
Я процитирую абзац из этого превосходного романа:
…Дело не только в том, что кого-то убили. Ты понимаешь, что прошлое начиная со вчерашнего дня фактически отменено? Если оно где и уцелело, то только в материальных предметах, никак не привязанных к словам, — вроде этой стекляшки. Ведь мы буквально ничего уже не знаем о революции и дореволюционной жизни. Документы все до одного уничтожены или подделаны, все книги исправлены, картины переписаны, статуи, улицы и здания переименованы, все даты изменены. И этот процесс не прерывается ни на один день, ни на минуту. История остановилась. Нет ничего, кроме нескончаемого настоящего, где партия всегда права. Я знаю, конечно, что прошлое подделывают, но ничем не смог бы это доказать — даже когда сам совершил подделку. Как только она совершена, свидетельства исчезают.
|
2007-05-10 22:48:19 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
Будь ласка, не ображайте добре знану мною Reminu Luter. Вона на сайті досить давно - раніше, ніж я. Якщо ви вважаєте, що Лібра не доросла до того, щоб туту обговорювалися важливі болючі питаня - мені вас дуже шкода. Я глибоко переконаний, що тут є нормальні люди.
Стосовно "стогнучої неньки" - не приписуйте мені того, чого я не писав. Просто ще раз уважно прочитайте вірш і вкажіть на ті тези, з якими ви не згодні.
|
2007-05-10 22:50:38 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
|
Я не заперечую минулого - почитайте сам вірш. Просто я хочу, щоб минуле ми бачили таким, яким воно було насправді, а не таким, яким нас його змушують бачити.
|
2007-05-10 22:52:13 Steel Dragon
|
 |
Удивительно - кроме себя, Догмы, Марсианки, Лунатика и Хучонка и само-собой Дубровского, не вижу ни одного из постоянных критиков на сайте. Все какие-то приблудные, непонятно откуда взявшиеся, комментирующие лишь этот стих и больше никакие другие.
По-моему, налицо попытка какой-то группы людей раскрутить свой стих.
|
2007-05-10 22:53:13 Dogma
|
 |
Стил, это наша клиентура)
Пора в Харчевню зазывать!
У них ни чести ни культуры-
Как можно людям в душу с*ать,
Стиху названье дав такое,
Что в праздник хочется открыть.
Заходишь-глядь-а там помои.
Так в чем хотят нас убедить?
Еще и смотрят из засады,
И колны новые плодят...
У них на уровне детсада
Менталитет и злобный йад
|
2007-05-10 22:54:44 Lepricon
|
 |
|
скажу кратко: КГ/АМ
|
2007-05-10 23:00:09 Dogma
|
 |
>>Будь ласка, не ображайте добре знану мною Reminu Luter. Вона на сайті досить давно - раніше, ніж я. <<
Вполне дозволено обидеть,
Такого автора ЗДЕСЬ нет.
Вы потрудитесь хоть увидеть
К чему ваш катится сюжет!
|
2007-05-10 23:02:03 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
Я вкотре хочу вас переконати в тому, що смерть 40 мільйонів невинних людей НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН не може бути святом.
Для Lepricon
Ваші думки висловні занадто коротко. Так коротко, що й не розбереш, що ви хотіли сказати.
|
2007-05-10 23:05:16 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
Dogma, НЕ БРЕШІТЬ.
На сайті Є Remina Luter. Просто пошукайте. Дуже перспективна й різнобічна творча людина, до речі.
|
2007-05-10 23:05:42 Steel Dragon
|
 |
Орут про Истину, про правду,
Слышно от них сплошную браваду.
Не понимаю, что здесь забыли,
Какой рекой они на сайт приплыли.
В глаза капнули атропину,
И расписали тут про Украину.
Как страшно, как паршиво, как ужасно
И как топтали нашу землю люди в красном.
Не нужно делать из победы трагедию,
Не стоит показывать жестокосердие,
Это праздник конца лихолетия,
И ветеранов, нам давших наследие.
|
2007-05-10 23:06:15 Dogma
|
 |
Админа убеди, что ты юзаешь
Литературный сайт по назначенью.
А врать нехорошо. Ты это знаешь.
Так не крутись, как Буратино в приключеньях)
|
2007-05-10 23:08:08 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
Даруйте, але Піррова перемога - це і є трагедія.
Те, що москалі перемогли німців, не є святом для мене як для українця.
|
2007-05-10 23:12:04 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
Я використовую Лібру для того, щоб публікувати тут твори й обговорювати їх з нормальними людьми, а ви - просто щоб ображати авторів і приписувати їм те, чого вони не говорили.
"Врать нехорошо"
Згоден. Погано, що ваші слова розходяться з ділом - ви ж прекрасно знаєте, що Remina Luter таки Є на сайті.
|
2007-05-10 23:17:37 Dogma
|
 |
Remuna Luter -
Такого автора на сайте
Не видит поиск, я свидетель !
Ник переврали? Так спасайте
Вы положенье. Вы в ответе.
Четыре года знаю сайт.
Таких нахалов- не встречала.
Здесь форум есть- но там писАть
Вам что ли гордость помешала?
А гадить в праздник самый чистый,
Что среди светских есть у нас,
Так поступают-сатанисты.
Видала это я не раз.
|
2007-05-10 23:19:06 Steel Dragon
|
 |
Интересно, но эта госпожа Лютер почему-то первый раз написала свой ник с ошибкой. Может, кто-то другой просто запутался в ее сложном нике? Опять же я веду дело к атаке спамера.
А еще мне не нравится, что кто-то накручивает рейтинг стиху. Лично я поставил ему 1, поскольку мне слишком сильно чужда его идея.
Обычно если стиху ставится одна оценка "гениально", то на нее приходится 1-2 оценки "просто шедевр" или "хорошо". А тут прям 6 человек увидело стих, и им всем так сильно понравилось, что поставили высшую оценку.
Не верю. Даже самому безупречному стиху ставили 8 и 7, и даже 6.
|
2007-05-10 23:22:38 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
2 Dogma
Ви чомусь не наводите КОНКРЕТНИХ аргументів проти КОНКРЕТНИХ рядків вірша. Ви ж самі прекрасно знаєте, що все, що там написано, - правда. Просто її треба визнати.
Стосовно наклепів і образ - мені вони по карабану.
|
2007-05-10 23:23:31 Jdanova
|
 |
Если не ошибаюсь, 9 мая было вчера...
Но обязательно скину на мыло своим родственникам-москалям.. думаю, они "оценят" ......)
|
2007-05-10 23:24:47 Dogma
|
 |
Да много разных штучек есть-
Уж подготовились, наверно.
Им не впервой такую "месть"
Задумывать. И портить нервы.
"борьбы за истину" моменты
Я смело фтопку посылаю.
При виде клонов здесь в комментах-
Им петь про истину? Не знаю...
|
2007-05-10 23:25:56 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
Стосовно Remina Luter.
Наталя, напевне, поспішала, тому набрала нік з помилкою. Не вірите - запитайте в неї самої, вона ж є на сайті. До речі, ще раз дякую їй за підтримку.
|
2007-05-10 23:28:41 Dogma
|
 |
2 Jdanova
На форуме одном в рунете видела сегодня, как подобного "радетеля за истину забанили". Правда он наглее был, доказывал что "фашизма не было вообще, это все выдумка советских историков" Еще и насмехался над юзерами которые искренне возмущались.
Мне стыдно было , что такое чмо - с Украины-в профиле написал...
|
2007-05-10 23:30:18 Steel Dragon
|
 |
__________________________________________
Стосовно Remina Luter.
Наталя, напевне, поспішала, тому набрала нік з помилкою. Не вірите - запитайте в неї самої, вона ж є на сайті. До речі, ще раз дякую їй за підтримку.
__________________________________________
Странно, но я не верю. Думаю, что писал кто-то посторонний, впопыхах юзавший ник и потому сделавший опечатку.
|
2007-05-10 23:31:08 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
Для Dogma
"Нервы - наверно" - слабенька рима.
Стосовно, того, що цей вірш - "месть"... А як же? Так і є. А ще я вбив джона Кеннеді й вию вночі на місяць. :-)
|
2007-05-10 23:34:39 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
2 Dogma
Дякую, що ви не вважаєте мене таким нахабним.
До речі, фашизм у Німеччині був - аналогічний російькому фашизму під назвою "большевизм".
Здається, немає нічого радісного в перемозі одного фашизму над іншим.
|
2007-05-10 23:36:36 Dogma
|
 |
Не стыдно школьницу юзать?
Что может знать она ,в реале?
С чужих страниц, где написать
Могли любую хрень канальи?
А слово нежное "брехня"
Так и повисло без отката.
Нет, спамер юный, ты-свинья.
Спасибо, хоть не постишь мата!
|
2007-05-10 23:36:42 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
2 Steel Dragon
Не вірите? А може, все таки спитаєте у Remina Luter, а?
Чи вам дуже страшно, що це таки правда?
|
2007-05-10 23:40:15 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
2 Dogma
А вам не соромно брехати?
А без причин вживати мати?
До речі, я її не юзав -
З Наталею ми просто друзі.
|
2007-05-10 23:44:19 Jdanova
|
 |
4 Dogma
Мда.. обосрали н-е кол-во людей...
По-моему, пора закруглять всю эту дискуссию "не о чём"... так и до нового года дотянем.. Новый год-то хоть ещё праздновать можно....??))
|
2007-05-10 23:45:22 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
З вами нецікаво, народ.
Ви не наводите конкретних аргументів проти конкретних рядків твору, а ходите "вокруг да около".
Хочете дискутувати культурно - наводьте аргументи. Якщо ж знову будуть загальні фрази й образи - я можу вважати, що правда на моєму боці.
|
2007-05-10 23:48:40 Steel Dragon
|
 |
Я не боюсь вещей куда страшней,
Чем лишь знакомства с девой юной.
И правда наша ведь куда мощней,
Чем ваша истина угрюма.
Не стоит отпираться в лжи,
Поймали мы вас на горячем.
Ваши слова - чужие миражи,
Ну а вы хоть наконец-то будьте зрячим!
|
2007-05-10 23:48:50 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
4 Jdanova
Згоден з вами. Якщо вони просто нездатні нінаща, крім образ, то немає сенсу сперечатися. Дискутувати нормально можна лише з інтелігентними людьми.
На добраніч.
|
2007-05-10 23:51:06 Dogma
|
 |
Повторюсь...
Что гадить в праздник самый чистый,
Что среди светских есть у нас,
Так поступают-сатанисты.
Видала это я не раз.
|
2007-05-10 23:51:53 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
2 Steel Dragon
На боці моєї істини - факти й аргументи.
На боці вашої "правди" - брехня й образи.
Ви відмовилися від дискусії й обговорення твору як такого - отже, ви визнали свою поразку.
|
2007-05-10 23:54:44 Jdanova
|
 |
4 Ost_77(Олексій С.)
Ну, хоть в чём-то наши мнения совпадают...
Хотя вы и "обидели" практически всю мою семью
|
2007-05-10 23:57:51 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
4 Dogma
Ви повторюєтея - отже, ви програли, бо у вас немає СПРАВЖНІХ аргументів.
Скільки я не просив обговорювати КОНКРЕТНІ рядки вірша - ви робите, вигляд, що не чуєте. Як хочете. Дискусію можна вважати припиненою - доти, доки ви не будете наводити справжніх аргументів, а їх, як видно, нема. Лише образи й наслідки радянського зомбування.
|
2007-05-11 00:01:28 Steel Dragon
|
 |
С вами уже пытались говорить нормально,
И что же, где же результат?
Нет, этот стих не гениальный,
Не чувствую его я аромат.
|
2007-05-11 00:01:46 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
4 Jdanova
Вибачте, що образив вашу родину. Я цього не хотів. Я просто виклав історичні факти такими, як вони є. Повірте, для мене вони не менш неприємні, ніж для вас. Але я думаю, що ви погодитеся зі мною, якщо я скажу, що істина багато чого варта.
|
2007-05-11 00:05:24 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
4 Steel Dragon
На жаль, відверті образи (Морда, повія і т.д.) я не можк назвати нормальною розмовою. Нормально - це коли є конкретні тези й конкретні думки, це коли люди намагаються ПЕРЕКОНАТИ, а не образити одне одного.
До речі, хіба це нормально - ніхто не привітав мене з сьогоднішнім днем народження! :-)
|
2007-05-11 00:09:01 Jdanova
|
 |
А я скажу, что у каждого своя истина, свои факты и своё мнение…
И каждый останется при своём…
Т. ч., доброй всем ночи!!!!
|
2007-05-11 00:11:36 Dogma
|
 |
На твоей стороне нечестное поведение. Называется - спам.
Мои родаки - дети войны. И очевидцев того времени знала всяких. И ГУЛАГ прошедших и ВОВ, (даже монаха бывшего телефониста из штаба Ватутина)и вот сейчас - остарбайтерша одна. И тетя моя в поезде под бомбежкой родилась.
Так что с правом проповедывать мне истину у тебя заминочка.
Тебе- секту основать надо. Поведение соответствует. И стихи мои на украинском- по делу! Ты негодяй, плющий на могилы тех кто не выжил и не уважающий право выживших на светлые вопоминания про ЭТОТ день 1945-го
|
2007-05-11 00:13:45 Steel Dragon
|
 |
Не понял! Где это я такое говорил? Может процитируете мои комментарии с такими словами?
Товарищ Ост, последний раз спрашиваю - откуда такая уверенность в том, что истину знаете именно вы, и никому другому кроме вас она не известна?
Напомню известное изречение:"Истина одна, и ее не знает никто. А правд много, и у каждого она своя." История никогда не была точной наукой и всегда допускала разные точки зрения - так откуда такая фанатичная вера в собственные слова?
|
2007-05-11 00:16:37 Dogma
|
 |
Стил, ну что- это наш клиент? Думай, потому что 77 особей не так легко а подвале разместить. Живности потсениться придется.
|
2007-05-11 00:18:16 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
4 Dogma
Ви просто не розібралися в ситуації.
Мої прадіди пройшли чере звійну, мій дід народився в Німеччині в 45-ому. Я шаную їхню память. Просто пройде час, і наші діти дивитимуться на нас, як на кретинів. Треба усвідомити, ЧОМУ була війна, ХТО воював і з ким, які НАСЛІДКИ.
Ви берете на себе трошки забагато, коли кажете, що я плюю на чиїсь могили.
Я ПРОСТО ВИКЛАДАЮ ІСТОРИЧНІ ФАКТИ!!!
ЯК ВИ ЦЬОГО НЕ МОЖЕТЕ ЗРОЗУМІТИ?!!!
|
2007-05-11 00:24:02 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
Шановний Steel Dragon!
Стосовно Морди - я перепрошую. Це писали не Ви, а інші. Ви мене, на щастя, не ображали.
Стосовно правди - я згоден. Моя правда - ТАКА, бо в мне є власні переконання й знання. У вас вона може бути іншою. Ми можемо культурно переконувати одне одного. Саме цього я й прагну. Але для цього потрібні КОНКРЕТНІ тези й АРГУМЕНТИ - їх я не бачу.
Ви не можете процитувати конкретний рядок вірша й заперечити його - ви просто оперуєте загальними фразами. Ось звідси й глибока переконаність у моїй правоті.
|
2007-05-11 00:26:36 Dogma
|
 |
Сектант, точно сектант. Возвещать истину язычникам невежественным пришел.
Разобралась в ситуации с самого начала- повторить?
факты НЕ новые, использование их в таком контексте - попытка себя дорогого пропиарить и какую то выгоду заиметь. Провокативное название стиха , подгадал под дату, нахальный спам в конце вещи. С требованием устроить марафон. А еще фиктивные комментаторы внизу же, создающие видимость одобрения.
|
2007-05-11 00:27:09 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
4 Steel Dragon
Щодо Remina Luter - ви, напевне, вже переконалися, що це чиста правда. Я на вас не ображаюсяя, до речі. А от із днем народження мене могли б і привітати.
|
2007-05-11 00:28:26 Dogma
|
 |
|
Плюс подозительно густо капающие оценки "гениально щедевр" - такое тоже видеть доводилось.
|
2007-05-11 00:30:16 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
4 Dogma
Так і не розібралися.
Факти дійсно не нові, просто вони НЕ УСВІДОМЛЕНІ.
А ви їх усвідомте - важко, звичайно, але спробуйте.
До речі, мене хтось привітає з днем народження чи ні?
|
2007-05-11 00:33:14 Andromeda
|
 |
Прочитала стих и некоторые комменты - такое впечатление, что все не могут определится с понятиями и валят всё в общую кучу.
Есть люди - герои - которые ложились под танки, вызывали огонь на себя, таранили в лоб фашистские самолёты и т. д., люди, которые воевали, которые отдали жизнь за то, чтобы победить фашизм, чтобы отстоять свои дома и свою землю.
А есть государство, которое, как верно подметил Олексей С., шло сзади и стреляло в спины, которое сейчас обрекает ветеранов на жалкое существование...
Но это вовсе не означает, что мы не можем вспомнить тех, кто воевал, и порадоватся победе, порадоватся тому, что всё-таки, смерти были не напрасными, что пусть даже ценой таких больших жертв фашизм был побеждён.
(большинства комментов я не читала, могу где-то и повторится. Но мне важно высказать своё мнение. И заранее отказываюсь принимать участие в дальнейшей возможной дискуссии).
|
2007-05-11 00:35:15 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
До речі, не хочете усвідомлювати істину - не треба. Я вам не проповідник якийсь.
Не хочете культурної дискусії - не треба. Це тільки переконує мене у власній правоті.
Єдине, що мене непокоїть - що про нас думатимуть наші онуки...
Але це для вас, мабуть, не так важливо. На добраніч
|
2007-05-11 00:41:25 Ost_77(Олексій С.)
|
 |
|
Був переможений німецький фашизм, а не російський. Це не привід для свята.
|
2007-05-11 00:53:33 Dogma
|
 |
|
Мдя, ты это выжившим евреям скажи, радетель за истину...
|
2007-05-12 00:10:00 Хучонок
|
 |
на мої коментарі ви так і не відповіли :)
зрозумійте, що ваші "історичні факти" - це нахабство для тих ветеранів, які пройшли весь ад війни, про який ви і гадки не маєте. і святкуємо ми перемогу, доречі, не у другій світовій, а саме у Великій Вітчизняній війні. війні за свою замлю. а не за більшовизм.
|
2007-06-04 09:39:06 Genius
|
 |
|
Согласен с автором. Правда, 9 мая давненько было.
|
2007-06-05 16:20:29 Hacker
|
 |
|
я тоже, в принципе ниче против не имею. разве что устарел стишочек маленько
|