Дуже гарний і серйозний вірш. Він дуже вирізняється з-поміж інших Ваших творів, Трінько. У мене навіть склалося враження. що його автор - зовсім інша людина. Невже просто тому, що написано українською?
Прекрасні порівняння, образи, рими, ритм, усе.
2007-05-11 20:30:46Тринька
Ну у меня не так уж и много произведений здесь...Стих писался давно(очень),многое изменилось,поэтому и стиль написания другой...