Жанр: Лирика: Философская Прочтений: 0 Посещений: 1861 Дата публикации: 7.5.2008
Перше моє українською мовою...
Всадили у коробку. Намалювали синім.
Сказали: "то є небо, а знизу - то є хвилі"
Намалювали жовтим. Сказали: "то є сонце"
Накрапали зеленим: "дерева за віконцем"
Красиво малювали! Казали: "як набриднуть
зелені ті дерева, як стануть непривітні,
то можеш полетіти, крізь небо ти, до сонця,
і трохи там пожити, подалі від віконця"
Дивився на дерева. Пірнав у теплі хвилі.
Набридло.
................Полетіти?
..............................Та крила не лишили...
Ваше мнение: