я традиционно с претензиями к размеру, но вообще-то идея очень понравилась )
хороший образ
2009-06-01 21:49:05Серёгин
Справа в тому, що я пишу так, як мені подобається, як я відчуваю. Я не заганяю себе в рамки певних догм і правил, тому розмір може і не співпадає з тим, котрий має бути. Ось так)