Жанр: Лирика: Философская Прочтений: 0 Посещений: 1111 Дата публикации: 3.10.2009
Для кого я сьогодні прокинулася знову?
І що мені цей день нового принесе?
Можливо,прийшов час для творчого підйому?
Для того,щоб любити когось понад усе?
Для того,щоб писати?творити,що є сили?
Для того,щоб мене в житті хтось цінував?
Щоб люди один одного по-справжньому любили...
"Любов - це є життя", - мудрець один казав...
Та чи це так? Тут виникло питання...
У кожного із нас на це свій погляд є...
Чи варте це життя "якогось-там" кохання?
Воно,як кажуть,сил нам придає...
Це так!Повірте!Бо я точно знаю
Як гірко завжди буть на самоті...
Коли ніхто тебе додому не чекає...
Нікому не потрібен ти в житті...
Я закликаю вас!Любіть, щоб жити...
Й живіть для того,щоб любити...
Ваше мнение: