Жанр: Лирика: Любовная Прочтений: 0 Посещений: 3005 Дата публикации: 21.1.2004
Чего Киев стоит именно тут.
Кались давно давно, плили по рiчцi без назви трое братiв - Кий, Щек та Хорив, з сестрою Либiдь. Пливли вони довго й в їх кораблику завiвся храбак. Вiн кожної ночi гриз Їх човен, а в день вiдпочивав сидячи в затишнiй нiрцi. Храбак наточив чимало дiрочок. i ось одного разу дiрочок стало забагато й корабель патанув. Братам нiчого не залишалось як осилитись на березi рiчки без назви й заснувати мiсто, яке подекують збереглось й до цього часу. Та все було б гаразд якби разом з братами з потопаючого кораблика не втiк й храбак. Вiн залишив братiв у спокої помандрував помандрував тай закопався в землю. Їди тут будо вдосталь й храбачок жив собi, тай горя не знав. Але ось одного разу прямо над хотинкою храбачка якiсь попи збудували монастира з назвою якоїсь харчової рослини чи то петрушка чи укроп чи лавр. О точно так й було - назвали того монастира Лаврою. А храбак наш за багато рокiв вирiс став у перерiзi цiлий метр, накопав собi танелiв, а тут наць - монастир збудували. А коли монахи й попи побачили що коло монастира в земельцi танелiв багато почали туди ховатися од людей. Не витримав храбак й поповз геть. Повзав вiн довго довго, багато нових танелiв накопав, а люди як завжди їх познаходили й назвали їх противним словом каналiзацiя, води туди напустили, нечистот всяких. Набридло хробаку таке дiло й закопався вiн ще глибше. Тут було холоднiше, але нiкто не дошкуляв. А люди тим часом збудували велике мiсто. Таке велике що од однiйого кiнця до друйого було йти цiлiсiнький день. Так воно мабуть би й стояло ще рокiв зо триста. Та одному куркулю захотiлося в своїй садибi кирниченьку викапати. Ухватив вiн лопату й давай нею землю копати. Цiлiсiнький тиждень вiн копав копав й накопав. Провалився к бiсу в якусь яму. Зирк а там танель здоровенний та довгенний. Покричав вiн покричав тай пiшов па тонелю. За якусь годинку вийшов вiн до рiчки без назви й здивувався як це вiн так швидко дiстався до рiчки без назви. Й тут його нiби лопатою по головi - цеж можна швидко по мiсту ходити цими танелями. А тут ще почув шо якийсь винахiдник потяга винайшов. Вирiшив в танелi цейого потяга перевiрити. Всiм страшно сподобалось. По мiсту накопали ямiв до тунелю. А танель назвали "метро". Хотiли й на другому боцi рiчки без назви метро пiд землею зробити, та танелiв не знайшли. Видно не вмiв храбак плавати й танелiв там не нарив. Судьба храбака з того часу невiдома. Кажуть, що памер вiн вiд Спiду. Але й по сей день бува таке, що в вечерi одного потяга не дорахуються. Але про це мовчать, панiки бояться.
Ваше мнение:
П_тверджую- хробак живий:-))) Нещодавно знявся в Голл_вуд_ в "Люди в чорному-2" Грав метрового хробака:-)))) Дуже файно виглядав, ще й кв_ткою прикидався.