Владимир Бойченко - Однаковiсть
|
|
Жанр: Лирика: Философская     Прочтений: 0 Посещений: 1873 Дата публикации: 6.6.2006
На городi добре, дуже добре –
Небо, лiс навколо, легко дихать.
I додому йду я з повной торбой,
Але знаю, що iснуе лихо.
Пролiтають i кричать ворони,
Повнi молока iдуть корови,
Сотовi iснують телефонии,
А ще Вова, котрий зна три слова.
Над деревами намалював художник
Миса два, над ними вихiд в море…
«Хмари й небо, що верзеш, безбожник!?»
Що вiдповiдать iм, люба зоре?
Як iм показать твою краiну,
Де безлюддя погляд таемничий,
Де людина робиться людиной,
I однаково – январь чи сiчень.
Ваше мнение:
Добавить своё мнение
Обсудить на форуме
Украинская Баннерная Сеть
|
Оценка
|
|
Партнеры сайта
|
|
{v_xap_link1}
{v_xap_link2}
Рекомендуем
|
|
{v_xap_link3}
{v_xap_link4}
|