Жанр: лирика Прочтений: 0 Посещений: 2312 Дата публикации: 14.2.2004
В преддверье дня Св.Валенктина,
Нарисовалась печальная картина:-)
Что? Как? и Почему? Сама я толком не пойму.. А выглядит примерно так, все что случилось...
Знаєш, Сама_по_себе, у даному випадку, хочу сказати так_ слова: кто ищет, тот всегда найдёт. Тобто, хто чекає - той дочекається!!!
Головне: витримати це випробування. Бо щастя н_кому просто так не дається. За нього треба позмагатися, пройти перепони _ його треба всього лише дочекатися :).
Тож знай, прийде _ тв_й час :))))!
З_: _ якщо в цьому роц_ день Св. Валентина м*яко кажучи "не удался" :(((, то на наступний р_к усе ОБОВ*ЯЗКОВО буде класно. Головне в це в_рити, не зраджувати ц_й в_р_ _, звичайно ж, чекати...