Драго - --------------------
|
|
Жанр: Лирика: Стихи, не вошедшие в рубрики     Прочтений: 0 Посещений: 1754 Дата публикации: 23.10.2006
Все, що я створюю - це емоції і почуття, тільки словами.
Завжди ваш
Ми падаємо вниз. А може ні?
А може летимо вперед, до мрії?
Але чого тоді такі сумні
твої зіниці й коси-буревії?
По тонкій нитці у високий яр,
По краю неба в бездну океану.
І холодно, але горить пожар
І я горю і вже не перестану...
Ваше мнение:
Добавить своё мнение
Обсудить на форуме
2006-10-24 09:51:16 Оль Ма
|
 |
|
"Коси-буревії" і "сумні... "-треба помізкувати. Мені здається, в кінці цього стовбчика варто поставити знак питання, а не крапку.
|
2006-10-24 14:41:05 Diva
|
 |
(Оль Ма) Красиво поддела))))
А стишок интересный, клево показывает крайности "Ми падаємо вниз. А може ні?
А може летимо вперед, до мрії?"
|
2006-10-24 18:52:32 Драго
|
 |
|
Так, можливо в орфографії я трохи начудив))))
|
Украинская Баннерная Сеть
|
Оценка
|
|
Партнеры сайта
|
|
{v_xap_link1}
{v_xap_link2}
Рекомендуем
|
|
{v_xap_link3}
{v_xap_link4}
|