Жанр: Лирика: Любовная Прочтений: 0 Посещений: 2412 Дата публикации: 27.1.2007
Що нам залишає в душі минуле...
Я зовсім гола, навіть видно душу.
Без остраху, жалю і почуттів
Я йду ТУДИ, бо йти туди я мушу,
Але забувши присмак відчуттів.
(Ховаю погляд – він вогнем горів...)
Хай всі говорять – навіжена стала.
Я не боюся впасти з висоти.
Я не боюся втратить те, що мала,
Як й не лякає крок до пустоти...
(Я йду туди, як всі останні дні...)
Я зовсім гола перед цілим світом,
І поряд Він. Всі дивляться на нас.
Всі думають, що стану знову Вітром.
А я здогадуюсь – це наш останній шанс...
(Тебе залишу, хоч й не перший раз...)
Ти змучив нас – не маю більше сили.
Зенов сльози на очах. Благаю- відпусти.
Більш Нас немає. МИ – віджили.
Не зводять знову зламані мости...
(Ти вибач – мушу далі йти...)
Ваше мнение: