Жанр: Проза: О любви Прочтений: 0 Посещений: 2517 Дата публикации: 24.11.2007
влюбилась в друга, но он был занят, а у меня был парень, неожиданное чувство - влюбленность в друга, тогда это было впервые
могут быть и ошибки, стих писался очень давно, в 10 классе
А я кохала, я кохала палко,
Та іншого, лиш тільки не тебе,
Ти увійшов в моє життя нестримно й жарко,
Тоді я ще не відала про те.
В той час моє серденько засипало,
Закрившись від кохання суєти,
Воно выд болю й жаху все палало,
Ніхто не міг йому допомогти.
З тобою ми одразу ж і здружились,
Гуляли разом, дихали життям,
Ми весело з тобою сплкувались,
Обмінюючись новим почуттям.
Та в мить одну з тобою розійшлися,
Ти полетівна захід, я - на схід,
Далеко був і ти, я теж не близько,
По різні сторони далеких берегів.
Та все ж тебе ніяк не забувала,
Й спілкувались іноді разом,
Тебе я ніби сфотографувала
Та бачила у снах все знов і знов.
Трамвай поїхав, потяги застигли,
Я бачу лиш тебе у темряві нічній,
Своє кохання нам рахом не злити,
А може, не судилося в житті?
Можливо, дійсно, дійсно не судилось
Зв'язать у вузол каяття душі,
Цікавою загадкою накрились
Життя-дорога, відповіді ті.
Тебе забуду я яйнайшвидше,
І ти мене не згадуй, ти забудь,
Серця переболять , та їх загоїть
Нове кохання і одвічна суть.
Ваше мнение: