Iрина aka Blade - Ти - чорний, як зима
Жанр: Лирика: Стихи, не вошедшие в рубрики Прочтений: 0 Посещений: 2065 Дата публикации: 4.4.2005
Ти - чорний, як зима.
Заплющились долонi,
Затиснули свiй скарб
Непройдених життiв,
I янголи висять
В повiтрi - у полонi,
Пришпиленi до снiгу
Колючками дротiв.
Через якi мости
Ходити нам у небо?
У звалищах старих
Ворушиться життя.
Розставлено пастки,
Приховано потреби,
Тiла - тiльки дмухни! -
За вiтром вiдлетять.
I, начебто, вже все:
Нема куди вертатись.
Пiд брилами годин
Поховано ключi.
Мов янголи сумнi,
Летять аеростати.
Так холодно удень.
Так поночi вночi.
закiнч.11.03.05
Ваше мнение:
Добавить своё мнение
Обсудить на форуме
2005-04-08 23:07:27 Серый Волк
А ти пробувала писати речi якi не наболiли?( тут можливо я не ту слово пiдiбрав, але i це пiдiйде). Ну, не знаю, може дiлитися радiстю з людьми?
Хоча вiршi гарнi, тут у мене не має претензiй.
Украинская Баннерная Сеть
Оценка
Партнеры сайта
{v_xap_link1}
{v_xap_link2}
Рекомендуем
{v_xap_link3}
{v_xap_link4}