Ярко Ярру - Дід Максим
|
|
Жанр: Лирика: Философская     Прочтений: 0 Посещений: 1863 Дата публикации: 18.7.2008
Вірш про Крим...
"Я мандрую по Україні" -
Каже з гордістю дід Максим.
Був і в горах, і на рівнині,
Тільки моря не бачив він...
"Всі дороги ведуть до Криму,
Гайда, друже, зі мною в Крим!" -
І, всміхнувшись мені, мов сину,
Запросив мандрувати з ним.
"Кожне місто колись загине," -
В Херсонесі промовив він,
Показавши мені руїни
Закатованих часом стін.
"Подивись-но, як в море синє
Занурилась Ведмідь-гора,
Сонце ніби у павутинні
Ген на обрії завмира..."
"Сімферополь. Вокзал. Гармидер:
Оздоровитись прагнуть всі!
Та чи прагнуть відчути вітер
Між травинками, у росі?"
"Гей, туристи-космополіти", -
Голос діда Максима згас, -
"Та невже цим спекотним літом
Лиш засмага хвилює вас?..."
Поміж п"яного ластовиння
Сотень тисяч засмаглих тіл
Ми мандруєм по Україні,
По мереживу кримських сіл...
Ваше мнение:
Добавить своё мнение
Обсудить на форуме
2008-07-19 18:59:23 Космонавт
|
 |
|
Файно.
|
Украинская Баннерная Сеть
|
Оценка
|
|
Партнеры сайта
|
|
{v_xap_link1}
{v_xap_link2}
Рекомендуем
|
|
{v_xap_link3}
{v_xap_link4}
|