Мабуть для того ти й живеш, щоб в_дпов_дь знайти на це питання:-))
2003-12-05 15:17:52мося
А в_дпов_дь дуже проста: нажаль, кати народжуються незалежно в_д нашого бажання, _ будуть народжуватись, а наша м_с_я - не дати їм захопити наш св_т, боротися...
2003-12-05 15:40:51Dogma
Блин! Но коммент!
2003-12-27 10:41:34Саша Линский
Згораю в_д бажання познайомитися з тобою особисто. Твоя поез_я справляє враження. В_дгукнись.