мося - Квiтка
|
|
Жанр: лирика     Прочтений: 0 Посещений: 2171 Дата публикации: 6.12.2003
Щоб усi потвори знали
Квiтка
Проходять днi, проходять ночi,
А галас в мiстi не згаса,
Бо звiдусiль брехливi очi,
Бо всюди гниль, а не краса.
То що ж пронюхали мисливцi?
А те, що квiтка проросла,
Але вiдразу лютi вбивцi
Пустили у садок посла.
Їй каже злобний кровопивця:
"Вiддай менi свiй юний квiт
i станеш кращим всiх мисливцiв,
будеш багатшим всiх убивць."
Та квiтка голосом чудовим
На те йому вiдповiла:
"Нащо менi та клята змова!
Та щоб я бiльше не цвiла,
Якби мене оця розмова
На шлях брудний ваш завела!"
"Та зрозумiй ти, о, безумна!
Твоє життя - коротка мить
i чи тут гнить тобi не сумно,
Чи в тебе серце не болить?"
"О, так, болить у мене серце
За вас, за ваш поганський рiд,
Для вас закритi святi дверцi.
i як це носить вас ще свiт?
Нехай мiй квiт зов'яне незабаром,
Але в моїй душi завжди весна,
Тому що знаю, що живу недарма,
А ваша суть огидна й навiсна.
Нехай вже я цвiту останню днину,
Та це моя найщасливiша мить,
Тому що сяє сонце й пiсня лине,
А вам цього, нажаль, не зрозумiть.
Тому що мого серця сяйво ясне
Завжди поетiв буде надихать,
Тому що iз природою прекрасною
Я буду просинатись й засинать."
Вiд слiв цих лютий чорт осатанiв
i квiтку в попiл враз перетворив.
Та її серце нiжне не спинилося,
А вогником у небi заiскрилося.
Ваше мнение:
Добавить своё мнение
Обсудить на форуме
2003-12-08 18:01:52 Dogma
|
 |
|
Ее б я сделала сильнее- чтоб кто-то подавился нею :-)) На небе без нее неплохо. Мне здесь нужна такая:-)) Без подвоха...
|
2003-12-08 20:41:10 мося
|
 |
|
Это ты про Кв_тку, так на замле такие долго не живут
|
2003-12-09 14:31:26 Dogma
|
 |
|
А вот это - самая главная дезинформация, которая по земле ходит:-)) Если родилась - значит НУЖНО БЫЛО. Просто кой-кому на Земле долгое время удается водить за нос уважаемую публику на предмет того, кому здесь жить, а кому нет...Придется видно эссешку о том писать:-)) Но это требует подготовки:-))
|
2003-12-09 14:32:43 Потвора - инкогнито
|
 |
|
...Выпалят меня, ой выпалят! И откуда эта Догма на мою голову взялась?
|
2003-12-09 15:58:18 мося
|
 |
|
так родился когда-то и Иисус Христос, и ой как много сделал, ну а на земле сколько пробыл?..
Не знаю уж, кто определяет время нашего пребывания на ней
|
2004-01-20 19:10:45 Повтора
|
 |
|
Пока лезешь- я лесенку-то подгрызу:-))) Послушаем ваш вариант...
|
2004-01-22 21:26:37 мося
|
 |
|
Наша лестница вам не по зубам... А вот мы то вам зубки испортить можем...
|
2004-01-26 17:19:08 Повтора, весьма довольная собою
|
 |
|
Можна пакость сказать? 2000 лет это слышу -и ниче, живая...Вот и здаумайся-всерьез:-))))
|
2004-01-27 23:05:10 мося
|
 |
Да ведь и мы не померли...
Ну ниче на страшном суде попляшешь..., так что может пока не поздно взять тебя на перевоспитание?
|
2004-01-29 14:47:13 Доброжелатель
|
 |
|
Потворы НЕ первоспитуемы:-))) Это как пытаться из конопли сделать дерево:-))))
|
2004-02-03 14:00:05 мося
|
 |
Но ведь когда-то все были хорошими...(наверно)
Жили вс_ у добр_ _ тепл_
Краєм неба вкривались _ спали на б_л_м крил_,
Та певно не вс_м до вподоби була та краса,
Хтось один впав з небес _ прор_залась в неб_ д_ра
|
2004-02-03 18:49:36 Масяня
|
 |
Оця г_потеза найкраще мн_ доводить,
Зв_дк_ль взялась озонова д_ра:-)))))))
|
2004-02-03 21:51:33 мося
|
 |
|
Та н_, то вже не ангели, а люди довели наше небо до такого... Тобто мало того що з неба впали, так ще й з Землею незабаром розквитаються... _ де пот_м жити будуть ц_каво...
|
Украинская Баннерная Сеть
|