Так завжди було-такий св_т. Зм_нити можна лишень себе - щоб побачити, що на св_т_ є не т_льки жахи. Ти зараз повернулася _ б_к в_дчаю. Але є й _нш_ напрями
2003-12-19 15:50:55мося
А мене то в ту, то в _ншу сторону хилить.
"Я за правду боротись готов,
Рад за волю пролить свою кров,
Та з собою самим у в_йн_
Не простояти довго мен_"
_.Я.Франко
2003-12-19 16:58:21Tenzor
Дуже тяжко коментувати. Особливо зважаючи на попередн_ в_рш_.
2003-12-20 00:51:08Волхв
А к какому ты богу говоришь ?
2003-12-20 14:59:28мося
Не знаю или ты поймешь, но к единственному и неповторимому( для меня других нет)
2003-12-20 19:35:00Волхв
Богов много, поверь мне.
Есть свои Боги, а есть чужие, мне чего-то кажется, что ты выбрала себе чужого еврейского божка.