мося - Бiль
|
|
Жанр: Лирика: Философская     Прочтений: 0 Посещений: 2064 Дата публикации: 17.3.2004
...
Бiль Як менi боляче, боляче, боляче... ПрошУ, проведiть мене стоячи, стоячи... Боюсь злих очей, боюсь помилитися, Боюсь в цьому свiтi я загубитися... А листя все падає, падає, падає... Про зле я не згадую, згадую, згадую... Та бiль не проходить, бiль повертається, Та серце в грiхах своїх кається: "Менi Ти пробач, пробач, пробач..." Серце, благаю - не плач, не плач... Рана загоїться, бiль зникає, Вiн жити далi мене спонукає...
Ваше мнение:
Добавить своё мнение
Обсудить на форуме
Украинская Баннерная Сеть
|
Оценка
|
|
Партнеры сайта
|
|
{v_xap_link1}
{v_xap_link2}
Рекомендуем
|
|
{v_xap_link3}
{v_xap_link4}
|